استفاده از سرامیک مشکی کف در سقف کاخ سفید

سرامیک در کجا استفاده می شود؟
سرامیک؛ می توان آنها را به دو گروه اصلی سرامیک کف و دیوار تقسیم کرد این دو گروه را می توان به چهار گروه سرامیک حمام، سرامیک کف پذیرایی، آشپزخانه و سنگ های طبیعی تقسیم کرد.

سرامیک های کف به طور کلی ضخیم تر از سرامیک های دیوار هستند.
از سنگ های طبیعی می توان در نمای بیرونی ساختمان ها و همچنین در نمای داخلی استفاده کرد سنگ های طبیعی که در عایق بندی حرارتی بسیار موفق هستند، از گرم شدن بیش از حد خانه ها در تابستان و سردی بیش از حد در زمستان جلوگیری می کنند.
سرامیک های دیواری را می توان هم در داخل و هم در خارج استفاده کرد.

کاشی و سرامیک چگونه است؟
اول از همه، اگر کف یا دیوارهای شما از قبل با سرامیک پوشانده شده است، پس از تصمیم گیری باید آستین های خود را بالا بزنید: آیا این روند را با برداشتن سرامیک های موجود انجام می دهید یا خانه یا محل کار خود را با سرامیک های جدید همراه می کنید بدون برداشتن سرامیک از روی دیوار یا کف؟

اگر تصمیم به برداشتن سرامیک دارید، می توانید با کمک ابزاری مانند پیچ ​​گوشتی یا ابزار پرفورمنس، فضاهای بین سرامیک ها را خراش دهید، سپس می توانید هر سرامیک را با بلند کردن آن با کاردک از کناره جدا کنید اگر می خواهید بدون جدا کردن سرامیک ها عمل آوری کنید، باید بگوییم که این روش کاربردی تر و تمیزتر است.

چه برای پوشش سرامیک آشپزخانه آستین‌های خود را بالا بزنید یا برای استفاده از سرامیک کف، پس از تصمیم‌گیری که در بالا ذکر کردیم و مراحل را دنبال کردید، روند همیشه یکسان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.